.

.

New
Zodaca Розова Каубој Капи за Девојки Костими, Западна Роденден (Сребрена Sequins, 4 Парчиња)

Zodaca Розова Каубој Капи за Девојки Костими, Западна Роденден (Сребрена Sequins, 4 Парчиња)

DEN 599.76

Тековен
Во продавницата

Sequins.Пинк Cowgirl Шапка : Додадете овој девојки каубојска шапка поставена на вашиот малку еден костим резерви.Она што се Вклучени : Ова cowgirl шапка игра поставите доаѓа со 4 дете каубојска капа.Висок Квалитет : Нашите деца каубојска шапка е направен од пинк се чувствува со sequin embellishments дека нема лесно да рипувате, солза, или слабее.Димензии : розова cowgirl шапка има внатрешна обемот на 14.5 инчи и мерки 14.5 x 10.5 x 5 инчи.Совршен За : Нека вашето дете имагинација се кандидира дивите со овој имагинативен розова каубојска шапка поставите; одлични за училница амбиент, како и на домашна забава.Ги воодушеви вашите малку еден со овој светло розова cowgirl шапка комплетот што доаѓа со 4 појавување на деца каубојска капа.Овој костим собата е совршен за ноќта на Вештерките носии, облечи облека, училишни претстави и тематски забави.Оваа група доаѓа со 4 cowgirl капи, кои се сигурни да се биде омилен додаток во вашиот костим кутија!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди