.

.

New
AUNMAS Мини Хлапак Преносни Паметен Телефон USB Бричење Алатка со Адаптер за Мажи Подарок

AUNMAS Мини Хлапак Преносни Паметен Телефон USB Бричење Алатка со Адаптер за Мажи Подарок

DEN 222.96

Тековен
Во продавницата

Оваа мини компактен хлапак ви овозможува да се избричат поудобно и темелно.Стилски изглед и тенок дизајн, убава, погоден за носење во џебот.USB хлапак е лесен и пренослив, лесен за носење, убав подарок за мажите, дечко или татко.За да се поврзете со мобилен напојување или на соодветните мобилен телефон, plug and play.Хлапак со USB порта, совршен за паметен телефон, што ќе ви овозможи да се избричат во секое време секаде.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Црна Максимална Моќност : 4.5 W Оперативен Напон : DC5 V Оперативни Струја : 100 Ma Производ Големина : Прибл. 4.3 x 3.8 x 5 cm / 1.7 1.5 x x 2.0 во Тежина : Околу. 53g / 1.9 оз Fitment : Одговара за Samsung ГАЛАКСИ S6 S4 Забелешка 3 Забелешка 5 A9 Одговара за Xiaomi 2 2s 4 1s Забелешка Одговара за Huawei Колега 7 Колега 8 P7 P8 5s Одговара за Meizu MX2 MX3 MX4 MX6 Noblue Забелешка 2 Noblue Забелешка 3 Пакет Листа : 1 x Мини Хлапак со USB Изградена-во Микро 1 x Четка 1 x Микро Адаптер Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Останатите карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Black
Maximum Power:
4.5W
Operating Voltage:
DC5V
Operating Current:
100Ma
Product Size:
Approx. 4.3 x 3.8 x 5 cm / 1.7 x 1.5 x 2.0 in
Weight:
Approx. 53g / 1.9 oz
Fitment:
Fit for Samsung GALAXY S6 S4 Note 3 Note 5 A9 :
Fit for Xiaomi 2 2s 4 1s Note :
Fit for Huawei Mate 7 Mate 8 P7 P8 5s :
Fit for Meizu MX2 MX3 MX4 MX6 Noblue Note 2 Noblue Note 3 :
Package List:
1 x Mini Shaver with USB Built-in Micro :
1 x Brush :
1 x Micro Adapter :
Note:
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Обновено

Слични понуди