.

.

New
Хлапак Полначот База на Носителот на Електрична Жилет Количка за Полнење Стојат Складирање Рек хлапак база

Хлапак Полначот База на Носителот на Електрична Жилет Количка за Полнење Стојат Складирање Рек хлапак база

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Хлапак Полначот База на Носителот на Електрична Жилет Количка за Полнење Стојат Складирање Рек хлапак base Features : 100% сосема нов и висок quality It е направен од високо-квалитетни пластични материјали, се повеќе издржливи.Широк спектар на апликации : Тоа се вклопува во повеќето електрични жилети.Ова е солидна електрични хлапак стојат и доволно голема за да се одржи повеќето било жилет.Тоа ќе не ' рѓа, погоден за користење во вашата бања да се одржи вашата електрична жилет или батеријата хлапак добро.Простор за заштеда на енергија : виткање дизајн, се задржи вашата бања чисти.Примена : Компатибилен со RQ12 модели/видови.Компатибилен со : RQ1250 RQ1251 RQ1252 RQ1255 RQ1260 RQ1265 RQ1275 RQ1280 RQ1285 RQ1286 RQ1290 RQ1295 RQ1296 For функција е потребно 15 V AC адаптер.Напомена : Адаптер/жица не е вклучена.Спецификација : Материјал : Plastic Color : Black Folding Големина : стан. 10x8cm/3.94x3.15in Quantity : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Хлапак Полначот Стојат(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Останатите карактеристики

Material:
Plastic
Color:
Black
Folding Size:
app. 10x8cm/3.94x3.15in
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Shaver Charger Stand(other accessories demo in the picture is not included.) :
Обновено

Слични понуди