.

.

New
Пурпурна Копчиња Клучните Рампа во Собата за Sony PSP 3000 Тенок Конзола Замена Поправка Дел

Пурпурна Копчиња Клучните Рампа во Собата за Sony PSP 3000 Тенок Конзола Замена Поправка Дел

DEN 251.76

Тековен
Во продавницата

Сосема Нов , Висок Квалитет.Боја : Виолетова.Одговара за Sony PSP 3000 Тенок.Пакетот Вклучува : 1 x Копчето (Нагоре, Надолу, Лево и Право ), 1 Копчето x (A, B, X, Y), 1 x Копчето (Старт), Home, Волумен).Направени Од Исто Одделение од Пластика, како Оригинали.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди