.

.

New
Оптима Скали ОП-917-СС-PT-SQ-2000 Тешки Сите Нерѓосувачки Челик Washdown Тапан Скала - 2000 x 0.5 lb.

Оптима Скали ОП-917-СС-PT-SQ-2000 Тешки Сите Нерѓосувачки Челик Washdown Тапан Скала - 2000 x 0.5 lb.

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Голем карирани безбедност плоча платформа со интегрален рампи.Ултра ниска профил со 4" долго составен ramped завршува.Живеат шини, мерење директно или ставање на палети низ шините.Капацитет спектар - 2000 x 0.5 lb.Димензија - 40 x 48 x 12 во.Оптима Скали ОП-917-СС-PT-SQ сите Нерѓосувачки Челик Washdown преносни тапан скала карактеристики пространа 28 x 28 инчи платформа со две-начин лесен пристап составен рампи изградена-во носат рачки и тркала батеријата напојува washdown индикатор нерѓосувачки челик loadcells.На скала лесно се вклопува преку стандардни врати и може да оди секаде каде што е потребна за мерење тапани буриња индустриски контејнери и малите гајби.Ултра-ниска 2.2-инчен-висок профил овозможува лесно вчитување на тешки предмети.Тоа е достапна во 304-одделение од нерѓосувачки челик мазна палубата со 2000 lb x 0.5 lb капацитет.Големи карирани безбедност плоча платформа со интегрален рампи.Ултра ниска профил со 4 долго составен ramped завршува.Живеат шини мерење директно или ставање на палети низ шините.Капацитет спектар - 2000 x 0.5 lb.Димензија - 40 x 48 x 12 во.Објект Тежина - 200 кг.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди