.

.

New
YUNHE Божиќ Снег Светот Фенер Батерија Управувана LED Светло Вода Блескавата Дедо снежен човек Виси Ноќ Светилка Празник Оркестарот Масло за Светилки за Надворешна Уп

YUNHE Божиќ Снег Светот Фенер Батерија Управувана LED Светло Вода Блескавата Дедо снежен човек Виси Ноќ Светилка Празник

DEN 405.60

Тековен
Во продавницата

1.Блескавата Божиќ снег светот, исполнет со вода и сјај, создавање на око-фаќање на изглед. 2.На sequins внатрешноста на фенер е привремено прекината во вода.Во LED светло покажува блескавата во различна боја. 3.Направени од високо квалитетни пластични школка материјал, издржлив, не е лесно да бидат оштетени.Гроздобер божиќ украси. 4.Божиќ светлина е дизајниран во Божиќ теми во класичен снешко/дедо/дрво/ангел модели. 5.Напојува со 3 x копчето мобилен батерии(вклучени), wireless, место на божиќ фенер на секаде каде што сакате.Божиќ Снег Светот Фенер Батерија Управувана LED Светло Вода Блескавата Дедо снежен човек Виси Ноќ Светилка Празник Оркестарот масло за светилки за внатрешна use100% сосема нов и висок quality Features : Блескавата Божиќ снег светот, исполнет со вода и сјај, создавање на око-фаќање на изглед.На sequins внатрешноста на фенер е привремено прекината во вода.Во LED светло покажува блескавата во различна боја.Направени од високо квалитетни пластични школка материјал, издржлив, не е лесно да бидат оштетени.Гроздобер божиќ украси.Божиќ светлина е дизајниран во Божиќ теми во класичен снешко/дедо/дрво/ангел модели.Напојува со 3 x копчето мобилен батерии(вклучени), wireless, место на божиќ фенер на секаде каде што сакате.Постои прстен на врвот, и исто така можете да ја обеси за декорација да се создаде топла, романтична и празнична атмосфера за време на Божиќ.Погоден за Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Нова Година, и уште повеќе, тоа може да се користи за декорација на домот, канцеларии, училиште, трговски центар, итн.Спецификација : Материјал : Електронски Компоненти+Вода+Plastic Color : Како слики прикажани.Големина : стан. 5.3x5.3x13cm/2.09x2.09x5.12in Power Набавка : 3 x копчето батерии(Вклучени)Изборен Модел : 1 Дедо Мраз, 2 Снешко, 3 Елка, 4 Angel Quantity : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Виси Фенер(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Останатите карактеристики

Material:
Electronic Components+Water+Plastic
Color:
As pictures shown.
Size:
app. 5.3x5.3x13cm/2.09x2.09x5.12in
Power Supply:
3 x button batteries(Included)
Optional Pattern:
1 Santa Claus, 2 Snowman, 3 Christmas Tree, 4 Angel
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Hanging Lantern(other accessories demo in the picture is not included.) :
Обновено

Слични понуди