.

.

New
VCCUCINE Современите Масло Гума Бронза Една Рачка Бања Тапа, Перење Суета Потоне Тапа со Две 3/8 Црева

VCCUCINE Современите Масло Гума Бронза Една Рачка Бања Тапа, Перење Суета Потоне Тапа со Две 3/8 Црева

DEN 887.76

Тековен
Во продавницата

Масло гума бронза Заврши Еден Справи со Миксер Тапа : лесно операција на ладно & топла вода.ГОЛЕМИНА : Spout висина : 3.54", Spout се постигне : 3.15", вкупна висина : 6.89".Лесно Да се Инсталира, 3/8" H & C црева, хардвер & НАС-стандардни приклучоци вклучени.Одговара макс. дијаметар на 1.26 инчен контра врвот дупка & Одговара максимална дебелина од 1,5 инчен контра.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди