.

.

New
Kohler К-14660-4-SN Loure Еден Контрола Тоалетот Тапа, Енергична Полиран Никел

Kohler К-14660-4-SN Loure Еден Контрола Тоалетот Тапа, Енергична Полиран Никел

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Далечински вдлабнати вентил за инсталација.Солидна месинг конструкција за трајност и сигурност.KOHLER завршува спротивстави на корозија и tarnishing, надминува индустрија издржливост стандарди во текот на два пати.Флексибилни снабдување линии.Високи висина за садови апликации.Со комбинирање на елегантни профил со подобрена корисност, loure воведува класично модерен изглед на вашата бања оркестарот.Ова неверојатно современа потоне тапа нуди дворци дизајн со чисти и мазни линии.Високи висина работи добро со брод-стил тоне, обезбедување водопад-инспириран проток лесно да се контролира од страна на еден лост.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди