.

.

New
Хокеј Џерси на САД, 1980 Олимписки Тим во Хокеј на Мраз Дресови Stitched Букви и Броеви S-XXXL

Хокеј Џерси на САД, 1980 Олимписки Тим во Хокеј на Мраз Дресови Stitched Букви и Броеви S-XXXL

DEN 1126.80

Тековен
Во продавницата

Рака Мие Само. ✅ТКАЕНИНА - Овие дресови се направени од 100% Полиестер мрежа ткаенина која има мали дупки за да се овозможи вентилација. ✅БУКВИ - Овие дресови имаат еден слој се справи со twill букви.Писма и имиња се отсечени од twill ткаенина и stitched на џерси. ✅ТКАЕНИНА КАРАКТЕРИСТИКИ - Дише и брзо се суши. ✅СТИЛ - Долг ракав хокеј џерси.Совршен џерси за 90-тите години партија, џерси партија, ноќта на Вештерките и секојдневниот живот. ✅100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - YWIES се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди