.

.

New
Памук Бебе Bandanas Момчиња Bibs за Drooling Teething Хранење за 10 Парчиња

Памук Бебе Bandanas Момчиња Bibs за Drooling Teething Хранење за 10 Парчиња

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

површина : 100% мека памучна џерси ; Надеж : 100% абсорбента Руно.Прилагодливи попер за прицврстување.Погодна за двете момчиња и девојчиња.Машина и рака мие.Една големина одговара за 0-3 години.Нашите стилски рачно изработени бебе bandana bibs совршено ќе accessorize вашите малечки' тимови.На абсорбента bandana лигавче е совршен за било teething бебе, имајќи ги сува подолго.Му дадете на вашето бебе алтернативен избор од типичен бебе лигавче.Направен од 100% памук и полиестер руно Прилагодливи Удобно дизајн и симпатична модел, модерен од други bibs Безбедно печатење и боење Фитинг за одгледување на бебиња 0-36 месеци Совршен бебе момче подароци за бебе туш, Божиќ, роденденот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди