.

.

New
Tam Tchu Бебе Bandana Bibs, Бебе Bibs За Девојка, Бебе Девојка Bibs за Хранење & Лига, Мини Бебе Ќебе Штракаат Вклучени, (4 Бебе Bibs, 1 Мини Ќебе RattlePacifier Носителот)

Tam Tchu Бебе Bandana Bibs, Бебе Bibs За Девојка, Бебе Девојка Bibs за Хранење & Лига, Мини Бебе Ќебе Штракаат Вклучени,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Памук Внатрешни Работи, 100% Полиестер Надворешноста.Предвремени затворање.СУПЕР МЕКА И ПРИЈАТНА BANDANA BIBS - Нашето бебе bibs се направени со 100% памук, во внатрешноста за пријатна удобност и мекост и се 100% полиестер од надвор за да се заштитат од drooling и spills.ГОЛЕМА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК - Овие симпатична бебе девојка bibs дојде во cutest животинско тематските дневник кабината подарок кутија со прозорецот за прикажување на bibs и мини жирафа ќебе штракаат.СУПЕР СИМПАТИЧНА ФЛОРАЛНИ ДИЗАЈН - Секој bandana лигавче има beautifulful флорални дизајн и природен изглед на боите. "Тоа не е само лигавче, тоа е моден додаток!".СОВРШЕН ДЕБЕЛИНА - Бебе bibs ткаенина е погуста на главната истури лига област и потенки околу вашето бебе е пред вратот област за да се избегне иритација и да се обезбеди супериорна удобност.ПРИЛАГОДЛИВИ ДВОЈНО ПРИЛЕПУВА - Bandana bibs за бебе девојка се дизајнирани за да се задржи слободни и бришење на вашите скапоцени бебето рака движење.Тие имаат двојно прилепува за да се прилагоди на големината на помали или поголеми за удобно се вклопуваат.Бебе Bibs За Girl Bandana Bibs И Мини Жирафа Бебе Ќебе Штракаат Included Material и Fastener : 100% Памук Interior100% Полиестер Exterior Adjustable Двојно Snap Features : Прекрасни Цветни Design Gorgeous Colors Stylish & Trendy Thinner Пред Вратот За Бебиња Comfort Protects Облека Од Лига И Spills Easy Зацврсти Прилагодливи Двојно Snap Bandana Облик Дизајн Овозможува За Полесно Бебе Рака Movement Adorable Бебе Туш Подарок Idea Mini Жирафа Бебе Ќебе Штракаат Со Pacifier Носителот Included Comes Во Супер Симпатична Подарок Кутија"Тоа не е само лигавче, тоа е моден додаток".Tam Tchu обезбедува вашите скапоцени бебе со супериорен квалитет и удобност.Ние, исто така, се стремиме да ви донесе најновите модни трендови и дизајни за вашиот симпатична бебе.Заштитете го вашето бебе облека во стилот.Служи како совршен подарок за секое бебе туш.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди