.

.

New
50 Пакети Унисекс Возрасни Disposable_Face_Mask,3Ply Обоени Face_masks,Дише Mouth_Cover за Мажи & Жени

50 Пакети Унисекс Возрасни Disposable_Face_Mask,3Ply Обоени Face_masks,Дише Mouth_Cover за Мажи & Жени

DEN 618.48

Тековен
Во продавницата

Еластична Уво Јамка затворање. ✈✈【Висок квалитет на материјалите】 : Овој нов производ усвојува високо квалитетни не ткиво ткаенина, помага да се спречи воздушни кашлица и sneeze капки од внесување на носот и устата, лесни за сите-ден се носат. ✈✈【Здрава дишење】 : Овој производ е дизајниран за удобно заштита од прашина, заеднички воздушни надразнувачи, и други не-масло врз основа честички.Тоа ќе ви помогне да дишат во еден почист, поздрав начин.Тоа е дише и погодна за летен употреба. ✈✈【Совршен дизајн】 : Кога ќе го носат , тоа се вклопува беспрекорно во вашето лице.Флексибилни се вклопуваат да се обезбеди меко и удобно се вклопуваат. ✈✈【Еластична уво јамка】 : Удобно Еластична Earloop, Екстра-Мека Уво Циклуси се Елиминира Притисок во Ушите. ✈✈【Внимание】 : Ние не препорачуваме да ги користите за повеќе од 48 часа за да се обезбеди најдобро за вашата безбедност.Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди