.

.

New
USHIGHLIGHT 25 Литри X-Големо Дрво Наводнување Торба, Бавно Ослободување на Дрвото Наводнување капка по капка Торба, Автоматска Заштеда на Вода за Наводнување во Вода Сис?

USHIGHLIGHT 25 Литри X-Големо Дрво Наводнување Торба, Бавно Ослободување на Дрвото Наводнување капка по капка Торба, Автоматска

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✔️★【Зошто Да Изберете Наше?】100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА : Ние знаеме дека понекогаш не ви се допаѓа она што го купите онлајн.Дрвото наводнување торба е едноставен, ефикасен и економичен начин на наводнување младите стебла за време на првите години од основањето.✔️★【Нова Посебна Големина 25 Gal X-Голема Торба, 7-10 часови Капе време】Пазарот заеднички големина се 20gal и 15gal, 25gal торба е нарачана за повеќе наводнување часа.Тоа е добро, ние, исто така, често не.1 инчен да max.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди