.

.

New
10PCS Оригинални CD4016BE CD4016 Директно Внесете го НАТОПИ-14 Симулација Switch Четири-Насочно двонасочна Switch чип

10PCS Оригинални CD4016BE CD4016 Директно Внесете го НАТОПИ-14 Симулација Switch Четири-Насочно двонасочна Switch чип

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката од себе.Ние негува секој клиент е за пофалба, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас, секој проблем може да се реши брзо.Висок квалитет на производот, квалитет, ние се движат секој клиент со "квалитет", "услугата" и "искреност".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди