.

.

New
TYTX Компатибилен со MacBook Pro Кожа Случај 13 Инчен -2021 (A1989 A1706 A1708 A2159 A2289 A2251 A2338) Заштитна BookBook Folio Капак (Новиот MacBook Pro 13, Браун)

TYTX Компатибилен со MacBook Pro Кожа Случај 13 Инчен -2021 (A1989 A1706 A1708 A2159 A2289 A2251 A2338) Заштитна BookBook

DEN 911.76

Тековен
Во продавницата

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Само Компатибилни со 2020 2021 2018 2019 2016 2017 Ослободување Mac Book Pro 13 инчи (модели : A2338 М1 A2289 A2251 A2159 A1989 A1706 со Допир Бар и A1708 без Допир BarMYD82 LL/A,MYDA2 LL/A,MUHN2 LL/A,MUHQ2 LL/A,MUHP2 LL/A,MUHR2 LL/A,MV962 LL/A,MV992 LL/A,MV972 LL/A,MV9 A2 LL/A,MR9 Q2 LL/A,MR9 R2 LL/A,MPXV2 LL/A,MPXX2 LL/A,MPXW2 LL/A,MPXY2 LL/A,MPXQ2 LL/A,MPXR2 LL/A,MPXT2 LL/A,MPXU2 LL/A,MLL42 LL/A,MLH12 LL/A,MLVP2 LL/A,MNQF2 LL/A,MNQG2 LL/A,MXK32 LL/A,MXK62 LL/A,MXK52 LL/A,MXK72 LL/A,MWP42 LL/A,MWP72 LL/A,MWP52 LL/A,MWP82 LL/A).Mac Book pro случај е направен од Премиум СТП кожа и овозможува пристап на сите пристаништа за добра вентилација и заштита на лаптопот од прегревање.Целосно wraparound заштита и супериорен издржливост Book Book е со шок-апсорбирање карактеристики, го заштитува вашиот лаптоп од инциденти и гребнатини.Скриена внатре Book Book, вашиот Mac Book ќе биде сокриени како гроздобер книга.Единствена заштитна дизајн им овозможува на оперативниот вашиот Mac Book слободно, без отстранување на случај.TYTX е основана во 2012 година, ние се специјализираат во производство на кожни предмети и ќе се продаваат на луѓе низ целиот свет.Ние занаетчиски секој Класичен случај исклучиво, ние ги следиме нивните истиот помалку е повеќе принципи на дизајн и споделување на иста страст за совршен материјали и производство.TYTX дава 1 година гаранција.Луѓето биле споделување приказни на крадците се игнорира "гроздобер книга" во нивните домови и автомобили.Ние ги користиме традиционалната книга обврзувачки techinques кои го прават Book Book како блиску до реалниот нешто како е можно.Секој Book Book е страна заврши надвор од полно зрно подмачкана кожа дека се повеќе и повеќе светли со текот на времето.Мека микрофибер обвивка ја штити вашиот Mac Book од гребнатини.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди