.

.

New
RBEIK Redmi 9A Екран Заштитник Стакло - [3 Pack] Премиум 9H Цврстина Анти-Нула Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi Redmi 9/9A/9C/9 Премиер

RBEIK Redmi 9A Екран Заштитник Стакло - [3 Pack] Премиум 9H Цврстина Анти-Нула Калено Стакло Екран Заштитник за Xiaomi

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Специјално дизајнирани за Xiaomi Redmi 9/9 A/9 C/9 Премиер.Ласерски-намалување на димензиите обезбеди максимална заштита за екранот на вашиот телефон.Совршен Анти-нула : површината на Xiaomi Redmi 9 A Екран Заштитник Калено стакло има цврстина на 9 H, три пати посилен од редовните PET) филм.Дури и остри предмети како ножеви, копчиња и некои други хард супстанции ќе не нула тоа.Oleophobic Слој : стакло има oleophobic слој за нафта-отпорни, анти-отпечаток, стаклена површина која е лесно да се чисти.Високо-одговор & висока транспарентност : Само 0.3 mm дебели + 99.99% светлина пенетрација, ја задржува оригиналната гледање квалитет и се чува оригиналната допир искуство за Redmi 9 A.Балон-free adhesives за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Совети : остатоците мора да се отстранат целосно пред инсталацијата, потоа директно дупка, место на екранот ќе авто да се применуваат на екранот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди