.

.

New
Pinkpum Чевли Кутии Јасно Пластика Пластовидно, 12 Пакет Чевли Складирање Кутија Организаторот за Плакари, Свитлива Патики Складирање Одговара за Големина 11(Големи)

Pinkpum Чевли Кутии Јасно Пластика Пластовидно, 12 Пакет Чевли Складирање Кутија Организаторот за Плакари, Свитлива Патики

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Димензија】Надвор-Димензија 【13.2(L) x 10.2(W) x 6.2(H) инчен】, Внатре-Димензија 【12.2(L) x 10.2(W) x 6.2(H) инчен】.Чевли Организаторот одговара за мажите големина 11 / жените големина 12, можете да ги зачувувате спортски чевли, високи потпетици, сандали, влечки, итн. 【Јасно & Здрав 】Направени од издржлив PP и здрав ABS рамка на врата, ова јасно пластична кутија за чевли е транспарентен, здрав и нема да се деформира.Тоа е кутија за чевли дизајнирани од страна на pinkpum на дизајнот на тимот во текот на неколку месеци.Нејзината единствена назад дупка шема решава проблемот на повеќето shoeboxes не се дише, но сепак останатите прашина слободни. 【Пластовидно】се Направи најмногу од вашиот домашен простор.Кутија за чевли може да бидат поставени во било која форма сакате, бидејќи на долниот дел од кутија за чевли има редење дизајн.тоа може да биде ставен во дневната соба, гаража, спална соба, плакар, шкаф, или дури и во еден агол каде просторот е тесна. 【Инсталирате】Чевли складирање кутија е лесно да се инсталира и свитлива, лесно да се одземе кога се движите.Ве молиме имајте предвид дека 6 малку изданија на пластична фолија треба да биде укината увоз за време на инсталација, така што да се conect вратата и задниот дел. (Бидете сигурни дека ќе се наведнуваат на табови најмалку 90 степени!Потоа притиснете на врвот/дното на — ќе слушнете клик од сите области на јазичињата! ). 【Известување】После многу експерименти, тоа е полесно да ја отвори вратата во текот на инсталирате овие чевли организатор Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет на производот и најдобар клиент искуство, АКО НЕ СТЕ ЦЕЛОСНО ЗАДОВОЛНИ,ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, НИЕ ЌЕ го РЕШИ ВАШИОТ ПРОБЛЕМ ВО 12 ЧАСОТ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди