.

.

New
Симпатична Девојки Леопард 2 парчиња Облека Поставите Лето Кратко Sleeve Т-Маица + Шорцеви Облека

Симпатична Девојки Леопард 2 парчиња Облека Поставите Лето Кратко Sleeve Т-Маица + Шорцеви Облека

DEN 326.16

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Мека Памучна Ткаенина и Еластична Корселе, Удобно и Лесно да се носат.Леопард печати дизајн, вашите деца ќе изгледа симпатична и слатка.Висок појас и Долги ракави, да ги задржи вашето бебе топло во ладно време.Пакет Содржи : 1x Долг Ракав Блузи + 1x Еластична Висока Половината Панталони(6 Месеци - 7 Години).Ве молиме погледнете го големината на табелата за нарачка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди