.

.

New
YBM Домашна Кујна Складирање Организатор Корпа за Фрижидер, Ладилник, Провизии и Кабинет Дел Организација, (1 ГОЛЕМА BIN)

YBM Домашна Кујна Складирање Организатор Корпа за Фрижидер, Ладилник, Провизии и Кабинет Дел Организација, (1 ГОЛЕМА BIN)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ПРАКТИЧНА КОМОРА за ЧУВАЊЕ на САД - да се Избегне нередот во внатрешноста на фрижидерот со овој фрижидер замрзнувач организаторот.Оваа пластична корпа е идеален за чување на конзервирана стоки, пакети храна, пијат кутии, овошје и зеленчук, а тоа ги зголемува просторот за складирање во фрижидер.РАЗНОВРСНА И ФУНКЦИОНАЛНИ - ова Можете да го користите за складирање бин да се организира производи во вашата кабинети, шкафови, провизии полици, фиоки, како и организирање занает материјали и други домашни потреби.ЛЕСНО VISIBILITY - Направен од тешки BPA free пластични материјали, овој фрижидер храна складирање организатор е издржлив и да се загрози-отпорни, и нуди јасна визија за прикажување на објекти.Тоа е лесно да се чисти, практичен и удобен за мали станови.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - го видовме оваа храна складирање бин користи во занает соби, канцеларии, гаражи, играчка соба, playroom, и повеќе.Тоа е лесен и практичен за мали станови, condos, и кампување.СОВРШЕН ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ - Мерки 14.5 во.L x 8.4 во.W x 3.75 во.H.Чувајте Вашиот Фрижидер или Замрзнувач Уреден и Организиран со YBM Home Фрижидер Храна Садовите за Складирање Дизајниран да се Задржи Вашиот Простор Организиран Дали треба да организација за вашата храна, сос шишиња, condiment тегли, и се произведуваат, оваа корисна фрижидер и замрзнувач организатор направи вашите производи лесно да се најде во фрижидер.Храна Безбедно Направени од високо квалитетни пластични, овој голем складирање бин е BPA free и Хлор слободни така вие можете безбедно чување на овошје и зеленчук.Тоа е лесен и да се загрози отпорни за долготрајна издржливост.Разноврсна за Домашна Организација Користите овој практичен замрзнувач бин како складирање сад да се задржи вашиот кабинети, шкафови, и провизии полиците на организиран и средена.Тие се одлични за да се користи околу вашиот дом : занает соба, спална соба, бања, таванот, гаража, канцеларија, кујна, канцеларија, и повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди