.

.

New
Acouto Тркала Рамнотежа Поправка Алатка, Воланот Тегови Рамнотежа Прирабници Installer Смена Алатка Пневматик Балансирање Машини за Авто Поправка (Рамнотежа Scraper)

Acouto Тркала Рамнотежа Поправка Алатка, Воланот Тегови Рамнотежа Прирабници Installer Смена Алатка Пневматик Балансирање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Висок квалитет на тркала тежина scraper/држиме за губење на смена.Користи на било тркала пред балансирање на вашите тркала balancers.Обложени рачки за удобност зафат, со што подобро искуство.Карактеристики посебен, март-бесплатна инсталација на специјално обложени тркала пондери се користат за алуминиумски тркала.Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Воланот Balancer Смена Installer Tool Color : Како Слики Shown Optional Тип : Биланс Scraper, Рамнотежа Pliers Handle Материјал на Рамнотежа Лопата : Пластични Coated Body Материјал на Рамнотежа Лопата : Хром Vanadium Челична Рачка на Рамнотежа Клешти : Пластични Coated Balance Клешти Тело : Хром Vanadium Steel Balance Лопата Големина : се Справи со Должина : Околу.12cm/4.72 во Лопата Должина : Околу.10.5 cm/4.13 in Shovel Устата : Прибл.3.2 см/1.26 in Total Должина : Околу.22.5 cm/8.86 in Total Должина на Рамнотежа Клешти : Прибл.24cm/9.45 in Package Листа : 1 x Тегови Рамнотежа Scraperor1 x Тегови Рамнотежа Клешти.

Останатите карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Wheel Balancer Remover Installer Tool
Color:
As Pictures ShownOptional Type
Handle Material of Balance Shovel:
Plastic Coated
Body Material of Balance Shovel:
Chrome Vanadium Steel
Handle of Balance Pliers:
Plastic Coated
Balance Pliers Body:
Chrome Vanadium Steel
Balance Shovel Size:
Handle Length:
Approx.12cm/4.72in
Shovel Length:
Approx.10.5cm/4.13in
Shovel Mouth:
Approx.3.2cm/1.26in
Total Length:
Approx.22.5cm/8.86in
Total Length of Balance Pliers:
Approx.24cm/9.45in
Package List:
1 x Weights Balance Scraper :
1 x Weights Balance Pliers :
Обновено

Слични понуди