.

.

New
CERAMICHE D'ARTE PARRINI - италијански Керамички Носи Лук Тегла Носителот Страна се Насликани се Направени во ИТАЛИЈА Тоскански Уметничка Керамика

CERAMICHE D'ARTE PARRINI - италијански Керамички Носи Лук Тегла Носителот Страна се Насликани се Направени во ИТАЛИЈА Тоскански

DEN 2232.00

Тековен
Во продавницата

+200 5-ЅВЕЗДА ★ КОМЕНТАРИТЕ★ на нашата продавачот профил.Im толку горди на сите светлечки коментарите мојот неверојатни клиенти веќе се дадени на нашите уметнички парчиња од Италија ♥ .ПРОИЗВОД INFORMATIONCeramic Носи Лук тегла .Декорација : Собирање лимони бела позадина ; Гранки на лимони , лисја, цвеќиња, на бела позадина со светло сина сенка, жолта /аква зелена граница Димензии : 5,51 инчен максимална висина на капакот x 4,33 инчен x 4,33 inch PRODUCT INSTRUCTIONSAll нашите производи се води слободна и може да се користи за храна и може да се мијат во машина за миење садови .МОЖЕТЕ ДА ПОБАРАТЕ ОД НАС ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ?Можете да побарате било какви други прилагодување, купи директно од производителот на Тоскански занает.Рачно насликани од страна на "Ceramiche darte Parrini" , од 1979 година. Точка (со сертификат за автентичност ) може да се разликува малку од фотографиите, секој објект се смета за уникатен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди