.

.

New
Вакуум Филтер Компатибилен со Bissell AirRam Вакуум 2144, 1984, 19841, 19844 (Пакување од 3)

Вакуум Филтер Компатибилен со Bissell AirRam Вакуум 2144, 1984, 19841, 19844 (Пакување од 3)

DEN 1159.20

Тековен
Во продавницата

Вакуум филтер компатибилен со Bissell Air Ram Cordless Вакуум 1984, 2144, 19841, 19844. 1611215 - за Air Ram Cordless Вакуум Bissell филтер.Филтри се направени од високо-квалитет и заштита на животната средина материјал, може да се перат и еднократно (Обезбеди филтер е сосема drybefore инсталирање).Пакетот вклучува 3 pack воздух ram меморија 1984 филтер за Bissell.Доживотна гаранција!Ако не сте задоволни со нашата замена вакуум филтри, ве молиме слободно контактирајте со нас и ќе добиете нашата реконструкција или повторно да ја прати.Компатибилен со : Вакуум филтер компатибилен со Bissell Воздух Ram меморија Cordless Вакуум 2144, 1984, 19841, 19844. Спореди Дел # 1611215, 161-1215. Замена на филтер компатибилен со Gtech Air Ram Mk2, Gtech K9 Mk2 Cordless Правосмукалка.Пакет се Вклучени : 3 Еез * airram филтер Совети : Филтри се запечатени за заштита на нивниот живот.Ве молиме да го отстраните пластична амбалажа на нови филтри пред ставање на нив во вакуум.Предлог : Да се задржи вашата вакуум работењето на врв перформанси, ве молиме промени вакуум прилог на секои 1-3 месеци.(во зависност од вашата употреба фреквенција) Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со нашата замена вакуум филтри, ве молиме слободно контактирајте со нас и ќе добиете нашата наплата или ја Љубезно answer : ___________________________ Note : Ова не е некоја Bissell ОЕМ производ.На Bissell бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на Bissell бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди