.

.

New
kemalida Hummingbird задолжени за хранење телиња за на Отворено, 28 Унци Рака Разнесени Стакло Hummingbird Фидер со Надградена Течење Доказ Круг Метал Стојат, Дива Птица Фидер за Н?

kemalida Hummingbird задолжени за хранење телиња за на Отворено, 28 Унци Рака Разнесени Стакло Hummingbird Фидер со Надградена

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

✅ПРИВЛЕЧНИ БОИ : прекрасна боја и стил на стакло шише направи hummingbird фидер попривлечна за hummingbirds, 4 цвет хранење пристаништа за hummingbird да се одморат и да пијат. ✅Рачно изработени РАЗНЕСЕНИ СТАКЛО : Секој производ е е индивидуално разнесени и рака-заврши од страна на квалификувани занаетчии,рачно изработени и уникатни.Стаклото е цврсти и издржливи, пигмент нема да избледи и штета. ✅НАДГРАДИ LEAKPROOF МАТЕРИЈАЛ : Храна одделение силиконски запечатување прстен спречува протекување и загадувачките.Сите материјали на база се цврсти и еколошки.Нашите hummingbird задолжени за хранење телиња се осигура безбедноста на нектар. ✅ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : дизајн на јасни стакло, широк-устата резервоарот и две-дел база, го прави лесно да се соберат, да се пополнат и чиста. ✅ПО ПРОДАЖБА : Ние и ветуваме 1 година бесплатен должност на замена, ако било кој квалитет на проблемот на нашите производи.Совршен подарок за пријатели или членови од семејството кои сакаат птици или како да ги красат нивните патио градина и да привлече hummingbirds свеж задолжени за хранење телиња се сигурни да се привлечат hummingbird ентузијасти и направи јато птици во вашиот двор основата е цврсто запечатени со течење-доказ заптивка да се спречи нектар од протекување Држи до 28 унци на нектар Од едноставна структура е лесно да се размонтираат, на големи шише устата лесно да се чисти и лесно да се пополни Сите наши стакло Hummingbird Внесувач е рачно изработени и секој производ е единствен Олово-слободни и токсични-слободни материјали Спецификации на Боја : Мулти-боја Материјал : Метал, Надградени силикони Занает : Рака разнесени стакло Капацитет : 28 оз Пакет се Вклучени 1 x Hummingbird Фидер 1 x Мравка Moat 1 x S Hook 1 x Чистење со Четка Нектар формула Мешавина на вода и шеќер во сооднос 4 : 1, врие и почекајте да се излади целосно пред да го фрлаат во фидер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди