.

.

New
Про Шминка Рамен Кабуки Четка. Мулти-функција EDM круг главата Фондацијата Четка за Руменило. Бамбус Се Справи.

Про Шминка Рамен Кабуки Четка. Мулти-функција EDM круг главата Фондацијата Четка за Руменило. Бамбус Се Справи.

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ПОГОДЕН.Повеќенаменски прав чистење фондацијата четка, погоден за мулти-функционални шминка.Погодни за чувствителна кожа, тоа може да се заштити и разубават вашата кожа добро.ВИСОК-КВАЛИТЕТ.Superfine, со висока густина синтетички влакна, анти-алергиски.Направени за траен перформанси.Тоа им помага да ги дефинираат и обликуваат добра контура за лице.ЕФИКАСНА.Нашите кабуки четка мешавини прав шминка рамномерно на кожата и создава многу природен изглед на покриеност.ПРЕНОСНИ И УДОБЕН.Тоа е мека и удобна да се користи за дневна шминка.СУРОВОСТ-СЛОБОДЕН УБАВИНА.Нема повредени животни или maimed за изработка на овие четки.Мора да се има шминка алатка во вашиот козметички торба.Висок-квалитет, со висока густина синтетички на косата која е мека и удобно, а тоа им помага да ги дефинираат и обликуваат добра контура за вашето лице.Работи совршено на чувствителна кожа, како што ја штити вашата кожа, како и.Нашите кабуки четка може да се користи за да се применува било кој вид на прав шминка на големи површини на лицето (лабава прав, основање, лице во прав, руменило, bronzer).Поради својата дизајн, таа се применува шминка рамномерно на кожата.Четка должина 4.2 со Дијаметар од 0.9 во.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди