.

.

New
Слајд Железнички,1pc Челик со Висока Прецизност Минијатурни Линеарна Лизгачки Железнички Водич Блок 700 мм/27.5 инчен

Слајд Железнички,1pc Челик со Висока Прецизност Минијатурни Линеарна Лизгачки Железнички Водич Блок 700 мм/27.5 инчен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

слајд железнички ,Едноставен и лесен за употреба.Убаво дизајн.линеарни слајд железнички ,Високо прецизни и стабилни перформанси.водич слајд железнички ,Професионални и технички слајд железнички и блок, силни и издржливи.Мали димензии, мала тежина, погоден за повеќето автоматска опрема.Лизгачот може лесно и лесно се движат.Опис : Овој слајд железнички е направен од висок квалитет на челик, трајни производи за употреба.Исклучителна занает, мазна површина, точни перформанси, погоден за повеќето автоматска опрема.Спецификација : Материјал : Челик Тип : Слајд водич железнички Слајд песна : Линеарна водич железнички Слајд железнички должина : Околу. 700 мм / 27.5 инчен Слајд блок монтажа метод : код за Инсталација завртка големината(не се вклучени) : M3 Тежина : 503g Пакет Листа : 1 x Линеарна Водич Железнички 1 x Слајд Блок Ако проектот може да ги задоволи вашите потреби, ве молиме да мислат за нас и Нашата цел е да се создаде најдобар клиент сервис за нашите производи.

Останатите карактеристики

Material:
Steel
Type:
Slide guide rail
Slide track:
Linear guide rail
Slide rail length:
Approx. 700mm / 27.5inch
Slide block mounting method:
Lock
Installation screw size(not included):
M3
Weight:
503g
Package List:
1 x Linear Guide Rail :
1 x Slide Block :
If the project can meet your needs, please think about us :
Our goal is to create the best customer service for our products :
Обновено

Слични понуди