.

.

New
AWSAD Деца Безбедност на Нето Домашна Балкон Оградата Скалите Бебе Ограда Против Паѓање Безбедност на Децата Пребивање Градина Заштита на Растенијата (Боја : 10cm мреж?

AWSAD Деца Безбедност на Нето Домашна Балкон Оградата Скалите Бебе Ограда Против Паѓање Безбедност на Децата Пребивање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★МАТЕРИЈАЛ : Безбедност на Децата Нето заштитни јажиња нето-е вткаена со висок квалитет на најлон јаже,кој е издржлив,носат-отпорни,не е лесно да исчезнат,ветер и дожд,и има долг животен век. ★ФУНКЦИОНАЛНА ЗАШТИТА : Ова трајни Најлон Заштита Нето rovides безбедно игра средина за децата на оградата.Заштита на безбедноста на децата,домашни миленици или играчки.Заштитни нето им овозможува максимална видливост преку мрежа. ★ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Тоа може да биде суспендиран директно со сапун и крпа,или тоа може да биде суспендиран директно.Кога не ви треба,можете да превиткајте го за лесни за складирање.Лесен за инсталација и демонтажа,треба само да се помине пластична лента или јаже преку дупка на челик, текстил и предвремени тоа во балкон пол. ★Поле НА ПРИМЕНА : јажето нето може да се користи за децата качување обука,деца, е да падне за превенција,употреба на таванот тенди,употреба на партиција огради,скали заштита,итн. ★КАРАКТЕРИСТИКИ : безбедност пребивање работ stiffeners,униформа сила,силна затегнувачка сила,анти-сонце,анти-атмосферски,и анти-дожд.БРЕНД : AWSADStair Падне Превенција Нето/p Fence Оркестарот Mesh Material : Nylon Colour : white Features : Тоа не е само безбедносна мрежа за мачки,но исто така декоративни нето.Можете да висат на децата ракотворби на овој најлон јаже.Тоа е исто така погоден за разни сцени,скалите,балкони,расадници,забавен паркови,јавни објекти,etc Product Листата : 1x Безбедност Net Mesh : 10см,5cm,3cm Rope дебелина : 10cm мрежа-6mm3cm,5cm mesh-5mm Specifications : 1×1m(3.3×3.3 ft),1×2m(3.3×6.6 ft),1×3m(3.3×9.8 ft),1×4m(3.3×13.1 ft),1×5m(3.3×16.4 ft),1×6m(3.3×19.7 ft),1×7m(3.3×23ft),1×8m(3.3×26.2 ft),1×10m(3.3×32.8 ft),2×2m(6.6×6.6 ft),2×3m(6.6×9.8 ft),2×4m(6.6×13.1 ft),2×5m(6.6×16.4 ft),2×6m(6.6×19.7 ft),2×8m(6.6×26.2 ft),2×10m(6.6×32.8 ft),3×3m(9.8×9.8 ft),3×4m(9.8×13.1 ft),3×5m(9.8×16.4 ft),3×6m(9.8×19.7 ft),3×10m(9.8×32.8 ft),4×4m(13.1×13.1 ft),4×5m(13.1×16.4 ft),4×6m(13.1×19.7 ft),4x8m(13.1×26.2 ft),5×5m(16.4×16.4 ft),5×6m(16.4×19.7 ft),5×8m(16.4×26.2 ft),6×6m(19.7×19.7 ft),6×8m(19.7×26.2 ft) Notice : Ако најдете било какви проблеми со производот,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди