.

.

New
NTE Електроника 2N5886 Силикон NPN Транзистори за Висока Моќност Аудио Засилувач, 25 Засилувач, 80V

NTE Електроника 2N5886 Силикон NPN Транзистори за Висока Моќност Аудио Засилувач, 25 Засилувач, 80V

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

За користење со висока моќност аудио засилувач.Пакет Димензии : 3.81 L x 13.97 H x7.62 В Земја на Потекло : сад.Пакет Тежина : 0.022 килограми.NTE Електроника 2 N5886 Силикон NPN Транзистори за Висока Моќност Аудио Засилувач, 25 A, 80 V.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди