.

.

New
Puccy 2 Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилни со iPod nano 6 nano6 Црна Јаглерод TPU Guard Покрие ( Не Калено Стакло/Не Пред Екранот Заштитници) Нови

Puccy 2 Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилни со iPod nano 6 nano6 Црна Јаглерод TPU Guard Покрие ( Не Калено Стакло/Не

DEN 311.52

Тековен
Во продавницата

Ве молиме погледнете на насловот за соодветните модели.Ефикасно да го заштитите уредот од нула на монети,клучеви,и др.Со ширењето на дупки,adsorbed без меур и да може ефективно да прахосвам топлина.Olephobic hydrophobic слој максимално го намалува smudges и отпечатоци.Тоа е вашиот најдобар избор за мобилни телефони кои се веќе изгребан.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Детали За Производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда тврдост, абразија, гребнатини, оштетување како што се намалува, и судир. 2. Лесно да се падне, airless обработка елиминира воздушни меурчиња, и адсорпција продолжува природно. 3. На површината има отпечаток отпорни на масло-отвратителен слој, па можете да избришете ја исклучува брзо со светлина избрише. 4. Тоа не влијае на тенки, мека на допир чувство.Прашања кои имаат Потреба од Внимание : ① ве Молиме не допирајте на лепило површината, или се допре со други работи.Ако таму се било прашина, ве молиме да користите прашина-апсорбер да се отстрани прашина пред инсталацијата.② За инсталација, бидејќи тоа е многу тенка tpu филм, искинати делови може да се добие прашина, ги оставаат отпечатоци од прсти, навивам рабови, итн.Ве молиме бидете сигурни да се обрне внимание на, ако филмот е прашливи или не, ако било, користете Прашина-апсорбер да се отстрани прашина пред инсталацијата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди