.

.

New
Панталона Закачалки 14 Црни Пластични Случај на 100

Панталона Закачалки 14 Црни Пластични Случај на 100

DEN 1371.60

Тековен
Во продавницата

Екранот панталони, шорцеви, здолништа и други bottoms со леснотија на оваа пластична панталона закачалка.На 14" ширина ќе се приспособат на повеќето возрасни големина на облека.Овој жадувам закачалката е изградена во тешка категорија црна пластика со метални клипови и метална кука засилен со миење за дополнителна издржливост.Секоја од двете клипови се наредени со проѕирни пластични подлоги за заштита на облека.На јадицата swivels што го прави погодно да се одржи на закачалка на решетката во која било насока.Во склопот продава во случај на 100.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди