.

.

New
Shiatsu Масажа Стол со Полно Тело и регулируема Облегалка Нулта Гравитација Електрични со Вграден-во Топлина Терапија Airbag Масажа Систем Нога Ролери Vibrating SL-Песна Вода?

Shiatsu Масажа Стол со Полно Тело и регулируема Облегалка Нулта Гравитација Електрични со Вграден-во Топлина Терапија Airbag

DEN 1586.40

Тековен
Во продавницата

★【Нулта Гравитација】 : масажа стол има 3 фази на нулта гравитација позиции.Нулта гравитација масажа столици подигнете вашите нозе да се на исто ниво како и срцето, намалување на напрегнатоста на гравитацијата на пршлените, ќе се чувствувате практично бестежин,ослободување на непријатност на болка во грбот.Четири масажа поени работат заедно со други области за да се обезбеди целосно релаксирачка масажа.Поддржува вратот, рамењата, половината, грбот, нога, и нога масажа со греење(Беж ).Срцето може да работи помалку и можете да се опуштите повеќе.Масажа топки се протегала од 2-7 инч.Сите хуманизирано дизајн е за да ви донесе добра масажа искуство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди