.

.

New
Фрижидер Храна Садовите за Складирање Фрижидер Складирање Организатор Прилагодливи Силна ПП Пластични Модерна Фрижидер Складирање Носителот Кантина - Бела 750ml

Фрижидер Храна Садовите за Складирање Фрижидер Складирање Организатор Прилагодливи Силна ПП Пластични Модерна Фрижидер

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Совршен Складирање Кутија]—Чисти и без мирис, да ги чува сите подготвени оброци, грицки и остатоци, овошје и зеленчук може да се чуваат во фрижидер за подолго време. [Уникатен Дизајн]—Тоа е погоден за кујна, менза, ресторан, конзервирана пијалоци, секојдневна употреба. [Лесно да се Инсталира]—мекото покривање на овој складирање кутија е затворен, која може да се чува храна од мирис. [Лесно да се Чисти]—Ова чистење е многу удобен, може да заштедите време и да се подобри ефикасноста на работата. [Високо-Квалитетни Материјали]—Постојат 5 големини за да го изберете од 750 ML, 1.15 L, 2.6 L, 3.3 L, 4.7 Л Опис : мека корица на овој складирање кутија е затворен, која може да се чува храна од мирис.Оваа складирање кутија има продлабочување на жлебот дизајн на врвот, што може да се направи рационално користење на фрижидерот простор.Направени од високо квалитетни PP и пластика, тоа е издржлив и силен.Постојат 5 големини за да го изберете од 750 ML, 1.15 L, 2.6 L, 3.3 L, 4.7 Л. Таа е погодна за кујна, менза, ресторан, конзервирана пијалоци, секојдневна употреба.Точка Име : Складирање Organizer Material : Пластични,PPFeatures : Круг Агли, Преносни, Preservative Size Детали : 750ml Големина : 12.2 cm x 12.2 cm x 7.3 cm/4.8" x 4.8" x 2.87" (Прибл.)1.15 L Големина : 12.2 cm x 12.2 cm x 10.5 см/4.8" x 4.8" x 4.13" (Прибл.)2.6 L Големина : 12.2 cm x 7.3 cm x 12.2 cm/4.8" x 2.87" x 4.8" (Прибл.)3.3 L Големина : беа 25,5 cm x 12.6 cm x 10.5 см/10.04" x 4.96" x 4.13" (Прибл.)4.7 L Големина : беа 25,5 cm x 16.5 cm x 10cm/10.04" x 6.5" x 3.94" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Чување на Организаторот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди