.

.

New
ПУМА Жените Стандард BMW M Motorsport Улица Leggings

ПУМА Жените Стандард BMW M Motorsport Улица Leggings

DEN 1160.16

Тековен
Во продавницата

93% ПАМУК BCI, 7% ELASTANE.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Тесни Одговара.Направени со Памук од BCI : Со купување на производи од памук ПУМА, ти си поддршка на повеќе одржлив памук земјоделство преку Подобро Памук Иницијатива.Rib нога отвори.ОД МИНАТОТО ДО ИДНИНАТА : на BMW M Motorsport Улица колекција reverberates на патувањето на BMWs трки наследство.За повеќе од 50 години BMW Моќ е резба незаборавни изјава на пистата на motorsport.ПУМА се слави овој успех од изложен BMWs наследство од М1 Procar да М4 DTM на улица колекција со футуристички 3 D-графика на BMW лого. - BMW Елиса и BMW M Motorsport print - BMW M логото print - ПУМА Мачка печати на back - мото-x исполнет асиметрични боја blockings - rib нога отвори.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди