.

.

New
ccHuDE 2 ПАРЧИЊА Акрилик Dappen Јадење Стакло Помине Уметност Првенство Кристал Чаша Течност во Прав Сад со Капак C

ccHuDE 2 ПАРЧИЊА Акрилик Dappen Јадење Стакло Помине Уметност Првенство Кристал Чаша Течност во Прав Сад со Капак C

DEN 167.76

Тековен
Во продавницата

Материјал : Направен Во Стакло.Пакет : 2 BUC; Боја : јасно.Може да се Користи за Мешање на Сите Акрилик Течни и Прав.Може да се користи на природни нокти лажни нокти, на доградба на акрилни нокти.Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште / факултет за домашна употреба, итн.Материјал : Направен Во Стакло.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди