.

.

New
LMoDri Мотоцикл Заклучување Нерѓосувачки Челик Безбедност, Анти-Кражба Диск Кочница Тркала Заклучување за Мотор Скутер Велосипед Додатоци

LMoDri Мотоцикл Заклучување Нерѓосувачки Челик Безбедност, Анти-Кражба Диск Кочница Тркала Заклучување за Мотор Скутер

DEN 354.00

Тековен
Во продавницата

БЕЗБЕДНОСТ : мотоцикл синџир за заклучување е направено од нерѓосувачки челик кој е отпорен на сечење, кршење, и shearing.Тешки-должност синџир за заклучување е совршен за заштита на вашиот велосипед, мотоцикл, и други скапоцености работи.ШИРОКА ПРИМЕНА : На тешки велосипед за заклучување може да се користи за велосипеди, мотоцикли, врати, скари, скали, спортска опрема, итн.Потешки од други брави, но посигурни.ЛЕСНО ДА се НОСАТ - Мали & Светлина лесно да навивам во вашиот џеб и го носат околу.ЛЕСНО ДА се ЗАКЛУЧИ : не Ви треба клуч за заклучување, само snap тоа заедно оди кога ќе го заклучите.Безбедносни Совети : Никогаш нема да ја напушти вашиот велосипед заклучен надвор за долги периоди на време.ГАРАНЦИЈА & сервисот : 24-часовна онлајн услуга за клиентите.Ако не сте задоволни со тоа, ќе се добие целосна наплата безусловно.Остатокот увери.Лесен и со убава брилијантен боја.Доаѓа со планината заграда, флексибилни за да се поправи.Безбедност, Анти-кражба Заклучување задржи вашето возило за безбедност.

Останатите карактеристики

Material:
stainless steel
Color:
black
Size:
5.5 mm
Package includes:
1 * Motorcycle Lock :
2 * key :
Note:
1. Please allow 0.5-1 inch difference due to manual measurement.(1 inch=2.54cm) :
2. The color of the actual items may slightly different from the listing images due to :
different computer screen, thanks for your understanding. :
Обновено

Слични понуди