.

.

New
Befenybay 2 ПАРЧИЊА Црна SBR12-400mm Линеарна Слајд Железнички и 4PCS SBR12UU Плоштадот Вид Превоз Имајќи Блок за Автоматски Машини и CNC Опрема

Befenybay 2 ПАРЧИЊА Црна SBR12-400mm Линеарна Слајд Железнички и 4PCS SBR12UU Плоштадот Вид Превоз Имајќи Блок за Автоматски

DEN 1199.76

Тековен
Во продавницата

【Материјал】линеарна шини се направени од јаглероден челик и површината хром позлата третман, убава анти- ' рѓа, висока цврстина, потрајни, линеарни Лагери направени на квалитетот имајќи челик со алуминиумски легури домување. 【Лесно да се Инсталира】Алуминиум легура поддршка железнички со пред-drilled дупки за олеснување на монтажа. 【Функција】Цилиндрични упатство се состои од главен железнички и алуминиум поддршка, стабилизирање на оригиналниот железнички, премиер квалитет имајќи блокови се движи глатко и додека користите. 【Широко се Користи】линеарна водич железнички е широко се користи за автоматизација на машини, како што се DIY CNC рутери, стругови, алатни машини, машини за свиткување, ласерски заварување машини. 【Пакет】2 парчиња SBR12-400mm линеарна слајд железнички, 4pcs SBR12 UU имајќи блок, 2 парчиња рачки.Совршена комбинација на главната оска и алуминиумски легури поддршка, која убаво стабилизира оригиналниот железнички Стил : Линеарна слајд железнички поставите Перформанси : Непречено движење, Ниско ниво на бучава Железнички Шахти : 2 парчиња SBR12 Имајќи Блокови : 4pcs SBR12 UU Железнички вратило должина : 400mm/15.7 инчен Железнички бунари со дијаметар : 12mm/0.47 инчен Главната Боја : Црна Пакет Содржина : 2 парчиња SBR12-400mm линеарна слајд железнички 4pcs SBR12 UU имајќи блок 2 парчиња рачки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди