.

.

New
visesunny 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови морска ѕвезда Школка Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани Салата

visesunny 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови морска ѕвезда Школка Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

❥Големи 30cm x 36cm (прибл. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за Бесење Влажно и Суво Кеси .Мали 22cm x 15cm (прибл.2 во x 11,8 во) мокра торба со 2 zippered џебови може да има околу 5-7 крпа пелени.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот. ♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.Geat подароци Разгледа подароци како роденден, денот на таткото, на мајката ден, денот на вљубените, ден велигден, децата ден, жените ден, карневал, 4 јули, божиќ подарок за мажи, жени, семејството, девојка,сопрузи, сопруга на мајките и татковците.Оваа торба влажна крпа пелена бебе се совршен начин да го одржувате вашиот навлажни, валкани, или валкана предмети содржани.Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување. ♔, Исто така, ова мокра торба се одлични за патување, можете да организатор вашата чисти или нечисти облека, долна облека, чорапи, пливачки костуми и други предмети во ова бебе мокра торба.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да ги задржи вашите daywear мирис сладок.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди