.

.

New
ZilberHaar Џеб Мустаќи и Брада Четка - Беспомошна Свиња Влакната Мала Четка - Совршен Чешлање Брада Алатка - ви го Олеснува брада чеша - Краток и Среден Направени Во Герма?

ZilberHaar Џеб Мустаќи и Брада Четка - Беспомошна Свиња Влакната Мала Четка - Совршен Чешлање Брада Алатка - ви го Олеснува

DEN 623.76

Тековен
Во продавницата

Чиста беспомошна свиња влакната и круша дрво.Како да миеш брада што ќе го активира производството на нафта на твоето лице кои, пак, ќе помогне да се омекне вашата брада.Подарок идеја за мажи Овој природен наежвам коса четка за чешлање брада е совршен начин да се покаже благодарност за неговите фацијални влакна.Џеб големина и Патување пријателски 3 инчи долг 1 инчен широк.Четкање вашата брада додека расте брада помага да се избегнат ingrown влакната.Мора да се за вашето патување брада четка за чешлање комплет.На Zilber Haar Џеб Брада Четка е направена во Германија од страна на мајстор занаетчии од солидно парче од круша дрво.Одржливо одгледува pearwood.На внимателно стокмено брада четка свиња наежвам продира низ косите и exfoliates вашата кожа.Омекне вашата брада Овој природен свиња наежвам четка untangles вашата коса и брада exfoliates вашата кожа да се промовира здрава брада раст со отстранување на честички како што се првут и намалување на ризикот од ingrown влакната.Ова е совршен за нега на кожата алатка за мажи кои ќе им се помогне во правење дека расте брада. 54 приклучоци на влакната.Произведени во Германија Квалитет на изработка со сите природни материјали.Доживотна гаранција инструкции внатре.Намалување Брада-Чеша Нашето патување свиња брада четка е дизајниран да untangle вашата брада во движење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди