.

.

New
YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,3-Ниво Бања и Кујна Тенок Складирање Количка - Слајд Од Полица за Складирање Кула Кабинет - Full-Метал Кујна Бања Полица - М?

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,3-Ниво Бања и Кујна Тенок Складирање Количка - Слајд Од Полица за Складирање

DEN 8184.00

Тековен
Во продавницата

◇▷▶Стилски Дизајн : Црно и Дупки Кошница Дизајн го Прават Овој Количка Изгледаат Стилски, Елегантен и Слатки за Декорација на Вашиот Затворен или на Отворен Простор.Ги собере Различни Стилови на Дизајнот на Ентериер и да Понуди Корисни Простор за Складирање. ◇▷▶Повеќе Функции : Оваа Вода & Рѓа Отпорни Складирање Количка е Совршен за Користење во Кујна, Тоалет, Канцеларија, Перење и Слично. ◇▷▶Лесно да се Движи : 4 Премиум Квалитет Рициново Тркала Нудат Лесна Возен Искуство.Лесно се Движат Количката на едно Место на Вашиот Избор. ◇▷▶Силна & Здрав : Целосна Метал Возен Мрежа за Складирање Количка со Целосна Метална Рамка Структура Обезбедува за Здрав & Задоволување Чувствуваат. ◇▷▶Големи Кошници : Сите 3 Кошеви Се Длабоко & Пространа, Доволно Простор за складирање на Вашата Кујна, Бања, Канцелариски Материјали и Др.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди