.

.

New
DimiDay Памук, Нето Трговски Tote Екологија на Пазарот String Торба Организатор-за Намирници Шопинг & Плажа, Складирање, Овошје, Зеленчук и Играчки (Мали Димензии - Краток Ра?

DimiDay Памук, Нето Трговски Tote Екологија на Пазарот String Торба Организатор-за Намирници Шопинг & Плажа, Складирање,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

КЛАСИЧЕН СТИЛ за улица snap!Нова мода, се работи за сите должи на неутрална боја.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ, не ја собори сува.На решетката ткаенина drys лесно.Земете еден за земјоделците пазар или самопослуга.Најзгодно МУЛТИ ЦЕЛ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ТРАЈНИ мала ТЕЖИНА ПРОИЗВЕДУВААТ BAGToday купување на органска храна е дел од договорот, и доведување кои произведуваат дом во еден еко-пријателски начин е сите ние може да се направи за да се спаси нашата планета.Нашите мора да се произведуваат мрежа торба е сè што ви треба.Нашите кеси advantadges:1.100% Органски Памук Материјал,Еко-friendly2.Компактен,Лесен и Convenient3.Цена-effective4.Животната средина friendly5.Издржливи и Мулти-purpose6.Гаранција За Квалитет.Опис на производот:Мулти Употреба и Издржливи : Нашата мрежа кеси се погодни за Намирници Шопинг & Плажа, Складирање, Овошје, Зеленчук ,Играчки и многу повеќе.Ова е повеќето траен и совршен торба за вршење на сите на вашите потребни се произведуваат.Можете исто така да цел еден за перење.Повеќето Погодност : Оваа торба ви овозможуваат да се мијат твоето произведуваат во внатрешноста на мрежа и ги стави директно во фрижидер за складирање.Тие се од голема големина и може да се користи за чување на зеленчукот во фрижидер на тој начин помагајќи ти да го организирате вашиот фрижидер.На кеси имаат фантастични drawstring затворање и никогаш нема да метежот додека за перење.Кесите се идеални за машинско или рачно wash Environmental Пријателски : Овие кеси служи со елиминира стотици пластични кеси.Оваа корисна за обновливи мрежа кеси е сè што ви треба за вашиот рутински активности, ставете ја вашата цел денес.Мала Тежина : кесите тежат скоро ништо и гледа преку дизајн го прави лесен за проверка на асистент или за еден за да ја видите она што го носи.Обезбедување на вашиот произведуваат останува свежа и безбедно.Пакет се вклучени : 1x Нето шопинг торба .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди