.

.

New
Khanka Тешко Патување Случај за Ortizan Преносни Bluetooth Звучници, IPX7 Безжичниот Водоотпорен Звучник, Случај Само (Сива)

Khanka Тешко Патување Случај за Ortizan Преносни Bluetooth Звучници, IPX7 Безжичниот Водоотпорен Звучник, Случај Само (Сива)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Модерен изглед дизајн,случајот специјално дизајнирани за Ortizan Bluetooth Звучник совршено се вклопува.Ortizan Bluetooth Звучници може да биде вчитан во тешко школка,мека внатрешна структура обезбедува заштита на Ortizan Bluetooth Звучник.Направени од високо-квалитет ЕВА материјал, shockproof, dustproof, и водоотпорен, заштита на вашата Ortizan Bluetooth Звучник од влијанието и сензација.Хард школка може да се обезбеди вашиот Ortizan Bluetooth Слушалката е безбеден и лесен, со мала тежина.Класичен патент дизајн го прави лесно да се отвораат и затвораат.Ако постои квалитетот проблем со случај, ние се обезбеди 100% пари гаранција за враќање.Ова е целосно ризик, купување, кликнете на портокал копче за да го нарачате веднаш! (Забелешка : единствен случај се продава, говорникот и додатоци не се вклучени).Khanka Тешко за Носење за Ortizan Преносни Bluetooth Звучници, IPX7 Безжичниот Водоотпорен Звучник.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди