.

.

New
Раздавам Сите - 16 Мерач Од 1,5 Инчен Тапи Издавање Совет, Луер Заклучување, 10 Count

Раздавам Сите - 16 Мерач Од 1,5 Инчен Тапи Издавање Совет, Луер Заклучување, 10 Count

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Овие од 1,5 инчен издавање совети обезбеди комбинација на прецизност и должина – одлична за различни проекти.Се вклопува Луер Заклучување и Луер Лизга Шприцеви.Сите издавање игли/совети се индустриски одделение, не-стерилни, тапи (нема остри), и спречува случајно повредата во споредба со користење на остри игли.Раздавам Сите – Квалитет Бренд. 16 мерач надворешниот дијаметар (OD) : 0.064 во (1.63 mm).Внатрешен дијаметар (ID) : 0.047 во (1.1938 mm).Раздавам Сите бренд од 1,5 инчи долго тапи издавање совет.●Мерач : 16●Боја : Сива●Должина на канила : 1.5 во ●Должина на Целокупната : ~2.2 во ●Канила надворешен дијаметар : 0.064 во (1.63 mm)●Канила внатре дијаметар : 0.047 во (1.1938 mm)За индустриски или не-медицински лабораториски употреба.Овие совети се тапи (нема остри) и не може да се користи за медицински цели.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди