.

.

New
DS18 DB1020 Дистрибуција на Земјата Блок - 1 x 0GA во/ 2 x 0GA Надвор, Nickle Позлатен Внатрешни Материјали, Висока Јачина на Топлина Отпорна Пластика Домување, Преголеми Завртки ?

DS18 DB1020 Дистрибуција на Земјата Блок - 1 x 0GA во/ 2 x 0GA Надвор, Nickle Позлатен Внатрешни Материјали, Висока Јачина

DEN 262.80

Тековен
Во продавницата

1 x 0 GA ВО/ 2 x 0 GA НАДВОР Направи жици вашиот систем полесно со висок квалитет дистрибуција блокови од DS18. NICKLE ПОЗЛАТЕН ВНАТРЕШНИ МАТЕРИЈАЛИ - ја Елиминира можноста од корозија, рѓа, оксидација, или предвремено носат на говорникот жица точки на поврзување.Овозможува да се добие долговечност надвор на вашиот систем што очекувате.ВИСОК СПРОВОДЛИВОСТ БАКАРНИ ЛЕГУРИ - Сите DS18 е дистрибуција блокови се направени со висок спроводливост легури на бакар и хром галвански да се зголеми безбедноста на вашите врски.Осигурајте се дека вашиот жици е безбедно, уредно и безбедно.ОГРОМЕН СЕТ ЗАВРТКИ - Ален главата блузи и огромен сет завртки со мали serrated завршува гарантираат во согласност силна врска која ја излева confince против лабава жици.ДЛАБОКО ЖИЦА ВДЛАБНАТИНИ - DS18 е дизајниран овие дистрибуција блокови со длабоки вдлабнатини да се заштити вашиот жици од оставена изложени на елементи или други објекти што може да го предизвика вашиот систем да malfuction.DS18 Високо Квалитетни Додатоци Најмногу Прифатлива Цена.DB1020 1 X0 GA Во/2 X0 GA Надвор Моќ или Земјата Распределба на Блок.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди