.

.

New
Jolensoy Пелена Брише Фармацевт Брише Случај, Пластични Dustproof Брише Носителот Држи Брише Свежи, Издржлив и Не се Лизга (Сина)

Jolensoy Пелена Брише Фармацевт Брише Случај, Пластични Dustproof Брише Носителот Држи Брише Свежи, Издржлив и Не се Лизга

DEN 287.52

Тековен
Во продавницата

【ДОБРА AIRTIGHTNESS】 : На clamshell влажно ткиво кутија може да се спречи прашина од влегуваат во кутија и да се задржи внатре чисти.На запечатување прстен на капакот може да се задржи внатре сува или влажна. 【ТРАЈНИ】 : влажно ткиво кутија е направена од еколошки и безбедно PP материјал, водоотпорен и силна, не е лесно да се остави гребнатини на површината, и нема да биде скршен лесно. 【ФЛЕКСИБИЛНОСТ】 : Тоа може да се примени за повеќето од влажни брише на пазарот, и тоа може исто така да зачувате лицето ткива, хартија за крпи, памук влошки, итн.Тоа е исто така добар избор за да се стави во бања, кујна и спална соба. 【ГОЛЕМИНА】 : 7.28 во долго, 4.8 во широк, 2.76 во висока, 80-100 влажни брише може да се чуваат. 【ЕДНОСТАВНИ И ПРАКТИЧНИ】 : дизајнот е едноставен, на изглед е едноставна, и влажни избрише кутија може да се отвори со една рака, што го прави мајки повеќе грижете се-слободни кога грижа за нивните деца.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди