.

.

New
KELUNIS 32- 75 ТВ Анти Сино Светло Екран Заштитник, Анти-Отсјај на Филтерот за Око за Заштита Филм Отстранлив за LCD, LED, 4K OLED & QLED HDTV Прикажува/Мат / 75in 1645/931mm

KELUNIS 32- 75 ТВ Анти Сино Светло Екран Заштитник, Анти-Отсјај на Филтерот за Око за Заштита Филм Отстранлив за LCD, LED,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ТВ Екран Заштитник : Анти - Сина Светлина на Екранот Заштитник Панел намалувања во текот 99.99% од штетната Сина Светлина бранова должина(380~400nm) од екранот и намалување на УВ 100% !Ублажување на око замор и помогне да спиете подобро.Висока Светлина : Анти - Сина Светлина на Екранот Заштитник Панел обезбедува совршена боја transmittance и јасен преглед!Таа е погодна за луѓе кои работат во предниот дел на екранот за долго време.Купи Нашата Анти - Сина Светлина на Екранот Заштитник Панел и заштита на вашите очи!.Мат Површина Филм : На мат површина ќе анти-отсјај и го спречува рефлексија, отпорен на гребење.Се вклопува Остар, Sony, Samsung, Hisense, LG итн lcd, led, 4k oled гребнатини за време на чистење, течни изложеност и/или паѓа на играчка предизвика неотповиклива штети.Цена на менување на екранот е речиси еднаква на ТВ себе.KELUNIS Тв Екран Заштитник штити екранот и ви заштедува на високи трошоци.Се заштитат очите од Сина Светлина!Нашата Анти - Сина Светлина на Екранот Заштитник Панел намалувања во текот 99.99% од штетната Сина Светлина бранова должина(380~400nm) од екранот и намалување на УВ 100% !Карактеристики : Произведена со помош на 3мм дебели увезената суровина. 100% транспарентен и има светлина.Ги штити очите со кршење УВ светла.Се зголемува квалитетот на сликата и обезбедува подобро гледа можност.Обезбедува заштита од влијанија Спасува екран од течни изложеност Никогаш не предизвикува загуба на квалитет во 3 D и 4 K не влијае врз appearence на вашиот ТВ Лесно да се чистат со влажни брише или микрофибер cloth Package Вклучува : Тв Екран Заштитник * 1 Cleaning за полнење * 1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди