.

.

New
HXHLZY Преносни Говорникот Mp3 Музика Звучникот Мини Безжична Bluetooth Звучник Отворено Кампување Шатор Звук (Боја : A)

HXHLZY Преносни Говорникот Mp3 Музика Звучникот Мини Безжична Bluetooth Звучник Отворено Кампување Шатор Звук (Боја : A)

DEN 4035.36

Тековен
Во продавницата

Батерија тип : 400mah Литиум-јонска Полимер 3~6 часа на Работното време(варира во зависност од јачината и содржина).Пренослив дизајн со бесење лента, совршен за отворен, затворен, патување.Ова bluetooth слушалката не е само Bluetooth Звучник но исто така MP3 Плеер.Поддршка на USB флеш диск, ТФ мемориската картичка, ПОМОШЕН.Големина на : 73.4*73.4*95.5 мм.Говорникот Моќ : 3 W .Оперативен Напон : DC5 V .Одговор : 100 HZ-20 HZ.Режим На Play : Bluetooth.Големина на : 73.4*73.4*95.5 мм .Јачина на бучава сооднос : ≥75 DB .Капацитетот на батеријата : 400m AH.Net тежина / бруто тежина : 263g.Работното Растојание : 10 M .Време на полнење :

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди