.

.

New
Garmin Цртичка Cam 66W, Екстра-Широк 180 Степен од Областа на Гледање Во 1440P HD, 2 LCD Екран и Гласовна Контрола, Многу Компактен со Автоматско Инцидент Откривање и Евидентирањ?

Garmin Цртичка Cam 66W, Екстра-Широк 180 Степен од Областа на Гледање Во 1440P HD, 2 LCD Екран и Гласовна Контрола, Многу

DEN 479.76

Тековен
Во продавницата

Тип На Производ -Одборот На Камерата.Пакет Количество-1. Пакет Димензија-6.6099999932578 inches L X 6.4599999934108 inches W X 3.4599999964708 inches H.Пакет Тежина -0.70988848364 Lbs.ЕДЕН СИЛЕН МАЛКУ КАМЕРА Со екстра-широк 180 степен од областа на приказот кој ја фотографира и снима важни детали во 1440p HD видео, компактен GPS-от Garmin Цртичка Cam 66 W ви се опфатени.Рекорд 1440p HD видео со екстра-широк 180 степен од областа на приказ.Бидејќи детали прашање, вграден GPS pinpoints кога и каде настаните се случуваат.Тоа никогаш не било полесно да ги видите и споделување на видео.Само користење на Garmin Вози апликација на вашиот паметен телефон.Глас control1 прави сè полесно.Треба нешто?Само побарајте.Малку додадена на свеста никогаш не боли.Возачот сигнали се погледне надвор за вас.Нема повеќе да мора да се избере.Dual USB значи дека може да се приклучиш во вашиот телефон и вашиот цртичка камери.Снимање на вашиот диск.КОМПАКТЕН И ДИСКРЕТНА Оваа џеб-големина цртичка камерата е извонредно компактен, што го прави совршен за снимање на видео без да навлегува во вашиот начин.Две моќ кабел опции се вклучени за нагоре или надолу рутирање.ЕКСТРА-ШИРОК ОБЈЕКТИВ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНО ПОКРИВАЊЕ На импресивен екстра-широк 180 степен од областа на гледање доловува повеќе на животната средина.Добиете очевидец сметка на патот напред, вклучувајќи крст сообраќај.СВЕЖИ HD ВИДЕО Со 1440p HD видео и Garmin Јасност HDR, ќе бидете во можност да се снима јасни видео на важни возило детали во било светло.АВТОМАТСКО СНИМАЊЕ Откако вклучен во вашето возило е извор на енергија, камерата постојано евиденција, така што немора да се грижите за да го вклучите и исклучите или недостасува еден инцидент.ИНЦИДЕНТОТ ДЕТЕКЦИЈА СО GPS камерата автоматски ги зачувува снимката кога ќе се детектира инцидент.Со вградениот GPS, ќе имаат доказ за точно кога и каде настани што се случија.МЕМОРИСКАТА КАРТИЧКА е ПОТРЕБНО Garmin Цртичка Cam 66 W бара најмалку 8 GB micro SD картичка, Класа 10 или побрзо (се продава одделно).Дознај повеќе за мемориска картичка спецификации.Напредни возачот на свеста.НАПРЕД СУДИР ПРЕДУПРЕДУВАЊА за Да се поттикне побезбедно возење, да се добие сигнали ако возите премногу тесно да возило ahead3. ЛЕЈН ЗАМИНУВАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊА Примате предупредувања ако лебдат излета од патот или во о.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди