.

.

New
Сали Хансен Тешко Како Ноктите Природна Нијанса 0.45 Унца (Блистер) (13ml) (2 Парчиња)

Сали Хансен Тешко Како Ноктите Природна Нијанса 0.45 Унца (Блистер) (13ml) (2 Парчиња)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

0.45 оз. 2 Парчиња.Тешко Како Ноктите им Помага да се спречи chipping, разделување и пукаат.Дава ноктите цврста, мазна, чип-отпорна површина која помага во зајакнување и поддршка на ноктите.Ноктите рабови се запечатени за дополнителна заштита.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди