.

.

New
Lewo Магнетни Деца Играчки 3-5 Woodpecker Фаќање и Хранење Игра Фината Моторика Вештини Играчки Предучилишни Образовни Учење Играчки за Деца Години Момчиња и Девојчиња

Lewo Магнетни Деца Играчки 3-5 Woodpecker Фаќање и Хранење Игра Фината Моторика Вештини Играчки Предучилишни Образовни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Фаќање и Хранење Игра:Години треба да се користи woodpecker да јадат црви во дрвјата, да им помогне на дрвја решавање на нивните страданија, и да се врати на дрва за здравјето.Тоа е голем фината моторика вештини играчка која може да се вежба рака-на око и координација, способност и боја за признавање кога фаќање и хранење црви.Фината Моторика Вештини Играчка : На фаќање на игри нудат часови на забава за деца на возраст од 3 4 5 години децата.Тоа не е само забава активност играчка за вашето малку момчиња или девојки, но исто така голема играчка за развој на фината моторика вештини.Магнетното деца играчка ќе им помогне на децата да растат во нивниот живот и да се добијат подобра флексибилност на рацете, прстите и зглобовите.Безбеден Дизајн : Lewo фината моторика вештини играчка за предучилишно години можат да ги задржат децата подалеку од електронски уреди како што се мобилни телефони и зафатени со часови.Тоа е не-токсични, без мирис и безбедно за 3 4 5 години години момчиња и девојчиња да се игра без ризик од штета како сите рабови се направени мазна, без нерамни површини.Одобрени ASTM и CPSIA тест.Одличен Подарок за Години : Совршен како образовна играчка, раниот развој играчка и учење играчки.Тоа е голем дар за години да се направи прекрасен подарок за ноќта на Вештерките, Божиќ, родендени, празници, Нова Година или специјални настани.Години ќе љубов оваа игра претендираат играчка. 100% Задоволство Служба : Ние дизајн секоја играчка највисоките стандарди за квалитет, и да го негува умови и срца.Ве молиме контактирајте со нас ако никакви проблеми и ќе направи тоа право.Lewo играчки се дизајнирани за гориво имагинација, го инспирираат истражувањето, и ги охрабруваат природна љубопитност што води кон животот на учење.Од класични дрвени играчки на креативните занаети за сите возрасти, Lewo е секогаш со потенцирање на важноста на квалитетот на производот и безбедноста.Ние имаме силна желба дека сите деца можат да имаат среќно детство со Lewo играчки.Употреба на woodpecker да јадат црви во дрвјата, да им помогне на дрвја решавање на нивните страданија, и да се врати на дрва за здравјето.Шарени woodpecker и црви ќе го привлече вашето деца да играат, лесно да се фати и да се хранат.Одлично за мозокот зграда, фината моторика вештини, боја и признавање рака-око координација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди