.

.

New
KECC Компатибилен со MacBook Air 11 инчен Случај Покрие A1465 A1370 Заштитна Пластична Тешко Школка (Маглина)

KECC Компатибилен со MacBook Air 11 инчен Случај Покрие A1465 A1370 Заштитна Пластична Тешко Школка (Маглина)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Затоа е исклучително важно што сте ја одбрале правилната големина (број на модел), така што ќе добиете точна случај за вашиот Mac Book.Целосен пристап до сите порти и дискови, го приклучиш на вашиот полнач, слушалки, хард диск, без отстранување на случај.За оние кои не се запознаени, постојат различни варијанти на Mac Book лаптоп со текот на годините.Отсечени Дизајн - Логото Сјае преку случајот.Премиум Квалитет - KECC Mac Book Тешко Школка Случај содржи слој од Гума маслени Бои за Непречено Rubberized Надворешноста Текстура, која го спречува Отпечатоци од прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Smudges и Други Штети.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : 2 Парче Дизајн - Лесен и Удобен да го Инсталирате и да ги Отстраните.Mac Book Pro 16" (2020 година / 2019 верзија) : A2141.Дното Случај има уникатен дизајн со два реда на дното вентилација, овозможувајќи безбеден топлина исплата, помагање на вашиот Mac Book, за да остане кул во топли температури. Стариот Mac Book Pro 13" со Retina Екран (2012 - 2015 верзија) : A1502 / A1425. Mac Book Pro 15" (2019 / 2018 / 2017 / 2016 верзија) : A1990 / A1707. Mac Book Pro 13" (2020 / 2019 / 2018 / 2017 / 2016 верзија) : A2338 М1,A2289, A2251, A2159, A1989, A1706 (со Допир Бар) / A1708 (без Допир Бар).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди