.

.

New
joyMerit Замена Четка Подлога за Ајкула Пареа Четка S3550/S3901/S3601/S3501 Бела

joyMerit Замена Четка Подлога за Ајкула Пареа Четка S3550/S3901/S3601/S3501 Бела

DEN 191.04

Тековен
Во продавницата

Силната апсорпција на вода и прашина чистење способности.Направени од високо квалитетни материјали, супер меки и не паѓа-оф.Погоден за Ајкула пареа четка S3550/S3901/S3601/S3501,итн.Мерки 32cm/12.60 инчи во Должина и 18cm/7.09 инчи во Ширина.Перат и еднократно, има долг циклус живот, лесен за чистење.Опис : - Изработени од високо квалитетен материјал, супер меки и не паѓа-оф. - Силна апсорпција на вода и прашина чистење способности. - Перат и еднократно, има долг циклус живот, лесен за чистење. - Погоден за Ајкула пареа четка S3550/S3901/S3601/S3501,итн. - Мерки 32cm/12.60 инчи во Должина и 18cm/7.09 инчи во Ширина.Спецификација : - Материјал : Микрофибер - Size : Прибл. 32x18cm/12.60x7.09 инчи (Lx W)Пакетот Вклучува : 1 Парче Замена Пареа Четка Pad Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди